Veiling van complete productielijnen van Beter Hout

BOXTEL – Grootste producent in de Benelux van multivloeren stopt. Beter Hout B.V. heeft zijn bedrijfsactiviteiten beëindigd en biedt de complete productielijn en houtbewerkingsmachines in een online veiling aan.

De B.V. is opgericht in 2000, gevestigd in Boxtel en produceerde multiplank en engineering floorings. Op de ruim 140 items kan tot en met 19 maart geboden worden op het platform van Troostwijk Auctions. Voor geïnteresseerden is een kijkdag gepland op 14 maart van 10.00 tot 16.00 uur in Boxtel.

Eyecatcher is de combinatie van de compleet profileerlijn met rollerbanden, bandschuurmachines en stapelaar. Daarnaast worden onder andere de houtbewerkingsmachines, stapelaars, schuurmachines, zaagmachines, voorraad en rollend materieel online aangeboden.

Teun van Leeuwen (veilingmeester bij Troostwijk Auctions) vertelt: “Met Beter Hout gaat er weer een icoon dicht binnen de Nederlandse Houtbewerkingssector. Deze veiling biedt geïnteresseerden in binnen- en buitenland een prachtig aanbod van gebruikte, goed onderhouden machines.”

Over de veiling

De online veiling heeft zijn virtuele deuren geopend op 1 maart en sluit deze op 19 maart 2019. De kijkdag voor alle veilingitems is op 14 maart 2019 van 10.00 tot 16.00 uur. Op 15 en 16 maart kunnen geïnteresseerden enkel op afspraak de items bekijken.

De specifieke veiling en alle daarbij behorende details zijn te bekijken via deze link:
https://www.troostwijkauctions.com/nl/woodworking/01-28348/

DELEN